Říjen 2012

29.října

29. října 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Colin Farrell
image host

adresa:
přes natáčení filmu: Winter's Tale do Ameriky

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Kate Hudson
image host

adresa:
přes natáčení filmu: Clear History do Ameriky

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou

Skyfall

28. října 2012 v 16:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem SKYFALL. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M (Judi Dench) vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.

Můj názor:
Na tomto filmu jsem byla včera v kině. A ještě předtím než jsem tam šla jsem za Boha nemohla dočkat. Po zhlédnutí několika ukázek a fotek jsem byla unešená. A s čistým svědomím můžu říct že tohle byla ta nejlepší bondovka s Danielem co jsem kdy viděla. Spousta zvučných jmen, našla jsem tam dokonce nějaké nové favority od kterých bych chtěla autogram :D, mnoho akčních scén kde do Daniel zvládá obstojně na svůj věk :D Jo a hlvně ta písen je úplně úžasná. Zpívá ji Adele aww :D Myslím že je to vše a tento snímek doporučuji :-)

Moje hodnocení: 90%

Zodiac

28. října 2012 v 14:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Novinář Jake Gyllenhaal se dostane k případu záhadného masového vraha, který zabíjí náhodně vybrané oběti. Zločinec, přezdívaný Zodiac, rozeslal do novin dopisy a šifrované zprávy o svých budoucích i minulých vraždách a touha po jeho odhalení se pro žurnalistu stává posedlostí... Příběh filmu vychází ze skutečných událostí a vypráví o masovém vrahovi, který po několik desetiletí děsil obyvatele San Francisca a zavaloval úřady čtyř soudních okrsků svými šiframi a dopisy. Dopadení Zodiaca se pro skupinu čtyř policistů stalo posedlostí, která z nich udělala tvory naprosto nepodobné sobě samým. Jejich životy byly kvůli nekonečnému přívalu dalších a dalších stop naprosto v troskách. Zodiac vypráví o řádění šílence, který nebyl nikdy dopaden a který držel celý národ v osidlech strachu. Počet mrtvých, kteří byli usmrceni jeho rukou už asi nikdy nezjistíme. Jedno je však jisté : mezi jeho oběti patří i ti, kteří přežili... Není snad děsivějšího případu než je tento. Zodiac vypráví o řádění šílence, kterého zodpovědné autority nikdy nechytily. Tento hádankář a vrah, který držel celý národ v osidlech strachu, vždy unikl. Byl to americký Jack Rozparovač.

Moje hodnocení: 80%

Timothy Olyphant / RTS

25. října 2012 v 12:00 | Renííí |  Ostatní
Další nečekané RTS. Ale po tom co jsem zjistila jsem docela ráda že přišlo. Aspon by se to tam u něj doma neválelo nebo vyhodilo do koše. Škoda známky. Timothy vůbec přes TTM neodepisuje a ani se nepodepisuje u osobních setkání. Takže jeho autogram pravděpodobně nikdy nezískám, což mě hodně mrzí... mám ho strašně ráda :-)

adresa:
soukromá

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou, 18.září 2012
obdržeo: RTS, 18.října 2012
fotka:

imagebam.com

Anne Hathaway / PP

22. října 2012 v 19:37 | Renííí |  PP / AP / Secretarial
Myslím že k tomuto nemusím nic psát. Jen že nenávidím Studio FanMail :D Anne jsem psala na natáčení filmu les Miserables do Anglie a po tak dlouhé době mi přišel PP autogram. No mohli si ho nechat 2x ho nepotřebuji. Radši bych originál. No možná někdy příště :-)

adresa:
přes natáčení filmu: Les Misérables do Anglie
(neplatí)

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou, 5.března 2012
obdrženo: jedna velká PP fotka ze SFM, 9.října 2012
fotka:

image host

Nicolas Cage / RTS

20. října 2012 v 19:43 | Renííí |  Ostatní
Moje 3 RTS v pořadí od začátku září. No můžu být ráda i za tak malý počet. na ty soukromé adresy je to risk i když máte ověřenou adresu. Tuhle jsem měla také stejně jako u Kellana nebo Timothyo a stejně sjem ho obdržela. Měli by si aktualizovat informace jinak se jednoho dne na to naštvu :D

adresa:
soukromá

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou, 18.září 2012
obdrženo: RTS, 8.října 2012

15.října

15. října 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Tom Felton
image host

adresa:
přes natáčení filmu: Belle do Anglie

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou
Dominic West
image host

adresa:
Dominic West
'The River'
Royal Court Theatre Upstairs
Sloane Square
London SW1W 8AS
UK

posláno: dopis, 2 fotky a obálku s mou adresou
Clémence Poésy
image host

adresa:
Clémence Poésy
'Cyrano de Bergerac'
American Airlines Theatre
227 West 42nd Street
New York, NY 10036
USA

posláno: dopis, 2 fotky a obálku s mou adresou

Vymítač ďábla

14. října 2012 v 15:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Dvanásťročná Regan žije so svojou matkou vo Washingtone. Zrazu začne prejavovať zvláštne symptómy - levitáciu, veľkú fyzickú silu a extrémne chovanie. Keď lekári nepomohli, jej zúfalá matka privoláva na pomoc kňaza zo susedstva. Do tela Regan totiž vstúpil diabol. Masturbovanie pomocou krucifixu, Panna Mária meniaca sa na prostitútku - klasifikácia prístupnosti R (mladší ako 17 rokov len v sprievode rodiča) a katolícke skupiny tlačili až na prístupnosť X (najvyššia prístupnosť).

Moje hodnocení: 80%

Constantine

13. října 2012 v 15:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Narodil sa s darom, ktorý nechcel. Má schopnosť rozoznať anjelov a démonov skrytých pod ľudským výzorom, voľne sa pohybujúcich na zemi. V snahe utiecť pred svojimi víziami si bol Constantine (Reeves) nútený vziať život. Ale nepodarilo sa. Znovuzrodený, sa chytil druhej šance. Vrátil sa naspäť a rozhodol sa strážiť pozemskú hranicu medzi nebom a peklom a viesť vojnu voči pozemským prisluhovačom pekla. Márne dúfa, že si aspoň takto zaslúži spásu. Constantine však nie je svätý. Sklamaný zo sveta, ktorý je okolo neho a toho, čo je za tým, sa bez výčitiek obracia k alkoholu. Pokiaľ niekomu pomôže, nerobí to pre hrdinstvo a vďaku. Chce len jedno dostať sa odtiaľto preč. Jedného dňa sa na neho obráti skeptická detektívka Angela (Weisz) s prosbou o pomoc pri objasnení mysterióznej smrti jej sestry dvojičky. Pátranie ich privedie do sveta anjelov a démonov, ktorý existuje len na mieste súčasného Los Angeles. Prežívajúc neuveriteľné udalosti sa obaja snažia nestratiť seba samých, čokoľvek to stojí.

Moje hodnocení: 80%

adresa - Antonia Thomas

10. října 2012 v 12:00 | Renííí |  Herečky
Konečně mi přišel můj první Misfits úspěch. Ted by mi mohli přijít i další :D Antonia si tam zahrála postavu Alishy s rozhodně nazáviděnou schopností. Kdo se díval tak ten ví o čem mluvím. A po zhlédnutí všech řad co vyšli jsem se rozhodla jí napsat dopis. Obdržela jsem svoji podepsanou fotku s úžasných dopisem od ní.

adresa:
Antonia Thomas
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

posláno: dopis, fotka a obálka s mou adresou, 25.června 2012
obdrženo: moje podepsaná, věnovaná fotka + dopis, 1.října 2012
fotky:

image host imagebam.com

Kellan Lutz / RTS

8. října 2012 v 12:00 | Renííí |  Ostatní
Vůbec nechápu jak mi mohlo přijít RTS. Dokonce jsem si tu adresu kontrolovala!! No nic, už s tím moc nenadělám... Snad někdy příště a přes nějaké natáčení..

adresa:
soukromá

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou, 3.září 2012
obdrženo: RTS, 24.září 2012
fotka: omlouvám se, nechce se mi to fotit

Tom Hiddleston

3. října 2012 v 12:00 | Renííí |  Dočasné
Ano, tohle je prostě úžasný pocit!!! Tom je můj oblíbený herec už od dob Thora a v Avengers byl prostě neodolatelný. Mám ráda padouchy :D A když jsem se dozvěděla o pokračování Thora 2 neváhala jsem a poslala mu dopis. Sice mě trošku mrzí že mi nepodepsal vlastní fotky, ale hlavní je že vůbec odepsal. A ta fotka také není k zahození. Někdy později to zkusím znovu, ale na jiné natáčení.

adresa:
přes natáčení filmu: Thor The Dark World do Anglie
(stále platí)

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou, 23.srpna 2012
obdrženo: jeho podepsaná fotka, 20.září 2012
fotka:

imagebam.com

1.října

1. října 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Mads Mikkelsen
image host

adresa:
přes natáčení seriálu: Hannibal do Kanady

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a IRC
Ewan McGregor
image host

adresa:
přes natáčení filmu: August: Osage Country do Ameriky

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresu a am.známkou
Meryl Streep
image host

adresa:
stejná jako u Ewana

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Matthew Lewis
image host

adresa:
Matthew Lewis
'Our Boys'
Duchess Theatre
Catherine Street
London WC2B 5LA
UK

posláno: dopis, 2 fotky a obálku s mou adresou