Srpen 2012

23.srpna

23. srpna 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Jake Gyllenhaal
imagebam.com

adresa:
přes divadelní hru: If There Is I Haven't Found It Yet do Ameriky

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Chris Hemsworth
imagebam.com

adresa:
přes natáčení filmu: Thor: The Dark World do Anglie

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou
Tom Hiddleston
imagebam.com

adresa:
stejná jako u Chrise

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou
Natalie Portman
imagebam.com

adresa:
stejná jako u Chrise a Toma

posláno: dopis, 3 fotky(2 pro mě 1 pro kamaráda), obálku s mou adresou a angl.známkou
Anthony Hopkins
imagebam.com

adresa:
stejná jako u Chrise, Toma a Natalie

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a angl.známkou
Matthew McNulty
imagebam.com

adresa:
Matthew Mcnulty
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

posláno: dopis, 2 fotky a obálku s mou adresou
Craig Parkinson
imagebam.com

adresa:
Craig Parkinson
Troika
3rd Floor
74 Clerkenwell Road
London, EC1M 5QA
UK

posláno: dopis, fotka a obálka s mou adresou

Jason Isaacs

20. srpna 2012 v 15:55 | Renííí |  Už neplatné
Hurááá po měsíci a zároveň první autogram za měsíc srpen jsem obdžela další skvělí úspěch. A to jsem ani nevěřila, že by mi došel když už natáčení minulý týden skončilo maximálně RTS, ale asi jsem ho tam zastihla na poslední chvíli a odepsal mi. Taky to vysvětluje tu rychlost, čekala jsem jenom 13 dní. Paráda snad je toto můj nejrychleji obdržený podpis přes natáčení. Jasonovi jsem psala loni i do agentury tak jsem zvědavá jestli odepíše i odtama, jestli jo tak to by byl už dohromady 3 úspěch od něho. Loni mi přišel z agentury kam jsem mu tak před 3 roky psala. Je to úžasný herec a mám ho strašně ráda ve všech filmech :)

adresa:
přes natáčení filmu: Sweetwater do Ameriky
(už neplatí)

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou, 7.srpna 2012
obdrženo: moje podepsané, věnované fotky + poděkování, 20.srpna 2012
fotky:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Habermannův mlýn

19. srpna 2012 v 18:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Život před válkou v pohraničí nebyl dvakrát idylický. Doba si žádala, abyste se přiklonili na jednu či druhou stranu a jen ti nejsilnější dokázali zůstat nad věcí. Patřil k nim bohatý podnikatel August Habermann (Mark Waschke), který bez předsudků dával práci Čechům i Němcům, a jeho nejbližší přítel Březina (Karel Roden). Po začlenění Sudet do Třetí říše tlak ještě zesílí, na tomto místě personifikovaný esesákem Koslowskim (Ben Becker). Habermann i přesto dál vytváří pro své české zaměstnance ochranný štít a odmítá se plně podvolit "mateřské" ideologii. Jenže šílená doba nakonec dostihne i jeho. Při volbě ze dvou možností, z nichž ani jedna není dobrá, učiní rozhodnutí, které se stane záminkou k tomu, aby se bezprostředně po válce stal hlavním cílem na seznamu "českých vlastenců", z nichž většinu tvoří jeho bývalí chráněnci. Samozvaným soudcům a katům jde ale spíš o jeho majetek než o spravedlnost. Dokáže před nimi Habermann zachránit alespoň ženu a dítě?

Moje hodnocení: 80%

Lidice

19. srpna 2012 v 15:00 | Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Příběh Lidic, je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní shodou náhod připletli do cesty dějinám. Podle scénáře Zdeňka Mahlera, oceněného cenou Sazky v r. 2007, nabízí pohled na tragický osud Lidic za 2. světové války z neobvyklé perspektivy. Přibližuje osudy obyvatel Lidic skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na začátku celého příběhu. Jde o velkofilm plný emocí, který poukazuje na to, jak zdánlivé maličkosti mohou změnit chod dějin a způsobit tragédii. Rok 1942 - německá propaganda úzkostlivě tají genocidu páchanou na civilním obyvatelstvu. Po atentátu na druhého muže třetí říše Reinharda Heydricha však udělá výjimku. Po vypálení malé české vesnice Lidice, vše vyhlásí do světa. Jako záminka k vypálení obce stačí jeden milostný dopis. V době svého tragického konce, v červnu 1942, měly Lidice za sebou dějiny trvající nejméně šest staletí. Nacisté chladně popravili všechny lidické muže, ženy a děti nechali převézt do koncentračního tábora. Některé děti dali na převýchovu. Celková bilance - 192 popravených mužů, 58 žen zemřelo v koncentračních táborech a 88 dětí bylo posláno do plynu. Obec Lidice byla vymazána z map a srovnána se zemí. Výpravný velkofilm Lidice je natočen podle skutečné události.

Moje hodnocení: 70%

15.srpna

15. srpna 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Leonardo DiCaprio
imagebam.com

adresa:
přes natáčení filmu: The Wolf of Wall Street do Ameriky

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Daniel Radcliffe
imagebam.com

adresa:
přes natáčení filmu: The F-Word do Kanady

posláno: dopis (výlev na 4 stránky :D), 3 fotky, obálku s mou adresou a IRC
poznámka: jsem velký hamoun a prostě chci Dana na svých fotkách :D Tak jsem zvědavá jestli odepíše i když jsem poslala IRC...

7.srpna

7. srpna 2012 v 14:00 | Renííí |  Dnes posláno
Jason Isaacs
imagebam.com

adresa:
přes natáčení filmu: Sweetwater do Ameriky

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Matt Damon
imagebam.com

adresa:
přes natáčení filmu: Behind the Canbelabra do Ameriky

posláno: dopis, 2 fotky, obálku s mou adresou a am.známkou
Noah Whyle
imagebam.com

adresa:
přes natáčení seriálu: Falling Skies do Kanady

posláno: dopis, 3 fotky, obálku s mou adresou a IRC

Soutěž o nejlepší autogram startuje po 2

6. srpna 2012 v 11:04 | Renííí |  Moje (ne)zajímavé vyprávění
Čauky všichni,

jak už napovídá nadpis rozhodla jsem se vyhlásit tu samou soutěž jako před půl rokem. Kdo se už přihlásil ví o co jde, ale ti co jsou zde nový po nich chci aby vybraly svůj nejlepší autogram se kterým bude mít potenciální šanci na výtězství a přihlásit se. Chci po vás:

1. Jméno
2. Blog
3. Autogram se kterým budete soutěžit + odkaz na obrázek (prosím o to aby se neopakovaly a ty co už předtím soutěžily, aby vybraly jiný autogram než minule. Jestli si nepamatujete tak navštěvte SONA)
4. Koho na cenu (diplom + doplněk)

Tak doufám, že se Vás tentokrát přihlásí víc lidí než 6 minule :D

Vaše Renča - Reniii

Indiana Jones a Království kříšťálové lebky

5. srpna 2012 v 15:00 | Renča - Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Příběh se odehrává symbolicky přesně devatenáct let po Poslední křížové výpravě, v době rodící se Studené války. Indiana Jones je v něm profesorem archeologie na prahu penze, jenž si navzdory bouřlivé minulosti ze všeho nejvíc užívá klid a nebezpečně se začíná podobat vlastnímu otci. Staré instinkty se v něm probudí ve chvíli, kdy se objeví stopy vedoucí k legendární Křišťálové lebce a hlavně informace, že po tomto údajně mocném artefaktu prahnou sovětští agenti. Indy proto setřese únavu a vydá se na další mimořádně dobrodružnou cestu, jež ho zavede až do nitra peruánské džungle, v níž se má tahle vzácná relikvie ukrývat. Jeho úhlavním nepřítelem bude tentokrát všehoschopná ruská agentka Irina Spalko (Cate Blanchett) doprovázená armádou hrdlořezů. Ani Indy není na svou výpravu sám. Na jeho straně stojí spřízněný dobrodruh Mac (Ray Winston), který má ovšem tendenci ho každou chvíli podrazit, napomádovaný frajírek Mutt Williams (Shia LaBeouf), který si permanentně utahuje z jeho věku, a jeho první a zřejmě životní láska Marion (Karen Allen).

Moje hodnocení: 70%

Indiana Jones a Poslední křížová výprava

4. srpna 2012 v 15:00 | Renča - Renííí |  Filmy které mě zaujaly
Obsah:
Indiana Jones si už potřetí nasazuje svůj pomačkaný klobouk, jenomže tentokrát se k němu v tomto napínavém filmu přidává i jeho tatínek (Sean Connery). Tvůrci filmu se postarali o to, aby duo otec - syn netrpělo nedostatkem dobrodružných situací. Oba Jonesové se vydávají hledat tajuplný "Svatý grál". Jen o vlásek se jim daří v nebezpečných honičkách unikat před záludnými nepřáteli. Toto skvělé třetí pokračování je víc než pouhým vyvrcholením Indyho pozoruhodných příběhů. Je to největší dobrodružství filmové historie.

Moje hodnocení: 90%

Hlasujte o nejlepší autogram za měsíc července

2. srpna 2012 v 15:52 | Renííí |  Moje (ne)zajímavé vyprávění
Čauky všichni,

další měsíc je pryč a s tím i polovina prázdnin. Neskutečně to utíká, ani se nenadám a bude září. Jak mě se do té školy nechce, bude mě čekat 3.ročník. Ale to jsem trochu odbočila. Jsme tu kvůli autogramlm. Tento i minulý měsíc mi přišli jen 3 autogramy což je docela pokles, na to že mi chodilo tak 5-6 autogramů za měsíc, ale jednou to přijít musí :D Ale tento měsíc je lepší v tom, že mi přišel jeden z Most Wanted autogramů a myslím si, že i výtěz této ankety, ale nechci předbýhat :D Minulý měsíc vyhrál Jim Parsons s 11 hlasy.

Výsledky ankety:
Dakota Fanning - 5
Jim Parsons - 11
Robert Hardy - 2

PS: Mám uskutečnit další soutěž o nejlepší autogramy, jak byla před půl rokem?

1. Ben Barnes